Naše práce

Pomohli jsme vyprodat stadion

scénář / natáčení / postprodukce / aftermovie
Vyprodaný hokejový stadion v Brně. 7700 studentů. Počkat… Tak to asi není Kometa. Je to univerzitní hokej a největší studentská show v zemi. Kdo tam všechny ty studenty nahnal? Parta studentů a taky videa od Žijeme reklamou.

Klient

Hokejový souboj univerzit

Podobné služby můžete mít za

40 tisíc za reklamu / 25 tisíc za aftermovie

Na projektu pracovali

Václav / Matěj / David / Michal / Ondřej I.

Hlavní motiv celé akce byl “SHOWTIME”. V promo videu jsme tak po odbití hodin zvedli znuděné studenty z lavic, a mohla začít show. Díky split-screen jsme propojili prvky grafické prezentace akce i rivalitu dvou soupeřících univerzit.  

Video vzniklo v mnoha verzích tak, aby co nejlépe fungovalo na různých platformách. Kromě toho jsme vytvořili i několik dalších krátkých promo videí a sestřihů. Videoobsah byl podle očekávání nejlépe fungující reklamou a prodal nejvíce lístků.  

Naše práce ale nekončila. Stejně jako hráči jsme se museli poctivě nachystat na zápas, abychom vytvořili parádní aftermovie i další obsah na sociální sítě. Celkově jsme se vybavili čtyřmi kamerami. Na aftermovie koukněte tady.  

Jo a aby nás nikdo na zápase náhodou nepřehlídl, tak jsme měli i vlastní reklamní spot na kostce nad ledem. Reasonable flex. Ok? Důkaz tady.