Naše práce

Veřejná zakázka! *GONE RIGHT*

administrativa / scénář / produkce / natáčení / postprodukce
Veřejná zakázka a dotace! Pro většinu lidí jsou to sprostá slova. Každý si hned představí krabice od vína a nejhorší scénáře. Když se s tím ale zachází poctivě, žádné problémy se zákonem nehrozí, a z výsledku můžou být všechny strany spokojeny.

Klient

Kraj Vysočina

Podobné služby můžete mít za

10 tisíc za video

Na projektu pracovali

Pavel / David / Václav / Ondřej I / Ondřej Š. / Lukáš / Michal

Pavel jako zastupitel ve Šlapanicích zákon o zadávání veřejných zakázek a procesy při jejich zpracování musí znát, jako když bičem mrská. Většina veřejných zakázek v našem oboru se soutěží na nejnižší nabídkovou cenu. Ani to nás neodradilo a pořádně jsme začali zkoumat zadávací dokumentaci. Kraj Vysočina. 45 škol. Různé typy videí. Doba plnění přes rok.  

Nažhavili jsme excely, google mapy a začali jsme počítat, počítat, počítat… Následně jsme vytvořili bodový scénář, dodali reference, vše odevzdali a jen jsme doufali, že to dopadne. Tentokrát to klaplo a my měli velkou radost.  

Jeli jsme do Jihlavy podepsat smlouvu, domluvit detaily, seznámit se s klientem a v únoru 2022 byla zveřejněna smlouva v registru smluv. Poslední materiály k uzavření celého projektu jsme pak odevzdávali v červenci 2023.  

Velkou radost měl nakonec i klient. Však se sami podívejte na video, kde jsme se venku u kafíčka navzájem poplácali po ramenou. Za všemi papíry, formalitami, přísnými pravidly se prostě občas skrývá spousta zábavy a skvělých lidí.